Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Ürünlerini Satış Danışmanlarından Alın!

LR Ürünlerini Satış Danışmanlarından Alın!

Satış Ortaklığı

26 Ekim 2016

ekledi.

Yorum Yaz

336 kez incelendi.

Merhabalar,

LR Ürünlerinin tek yetkili satıcıları Satış Ortaklarıdır. Satış ortaklarının bir satış protokolü vardır ve bu protokol dışına çıkılmaz, bunlardan bir kaçını sayalım,

  1. Alış Fiyatından satılamaz,
  2. Ürünler ne ise o’dur, fazlası asla söylenemez.
  3. Ürünlerin internette – eticaret siteleri olmak üzere – gittigidiyor, n11, sahibinden vs diğer sitelerde satış kesinlikle yasaktır.
  4. Stok tutulması yasaktır!
  5.  İnternette satılan ürün fiyatları kesinlikle doğru değildir !

lr-urunleri-orjinal

Şimdi maddeleri açalım,

1 : Ürünleri geliş fiyatından satış ; Ürün fiyatından satış yasaktır, kişiyi üye yaparak geliş fiyatından satın almasını sağlayabilirsiniz ancak, kişiyi LR Üyesi yapmadan, geliş fiyatından ürün temin etmek LR Satış protokollerine aykırı ve yasaktır. Kişiler şikayet edilerek (ispatı ile birlikte) üyelikleri düşürülebilir.

2 : Ürünlerin açıklamaları ve bilgileri bünyemizde yer almaktadır ve bu bilgiler dışına asla çıkılamaz. Yüzünde akne ve sivilce olan bir kimseye gereksinim olmayacak bir ürün satılamaz, yasaktır!

3: Ürünlerin internette satışı, internette satılan ürünlerde 4. madde beraberinde gelir, Stokçuluk ile ürünlerin son kullanım tarihi yaklaşabilir veya ürün stok esnasında zarar görerek, hiç kullanmamış LR Kullanıcısına satışı ve kullanımı sonrasında kişi satın aldığı yeri değil, satan firma LR Şirketini suçlayacaktır! İnternette satın aldığınız ürünü belli bir süre içerisinde iadesini sağlayabilirsiniz, Ancak İnternet üzerin satış yapan kimseler iade kabul edeceklerini kesinlikle sanmıyorum. Onların tek derdi puan yapmaktır!!!

4 : Stok tutulması yasaktır. Stok beraberinde ürün problemi oluşturur. Şöyle anlatalım, 20 tane microsilver diş macunu, 20 tane aloe vera yüz peeling ürünü satın aldık ve satamadık, 3 ay geçti, sakladığımız yerde ürün bozuldu mu, ne oldu ne bitti bilinmez..! Oysa LR Üyelik ile satın almanız durumunda, ürünler biz satış ortakları değil, LR Şirketi İstanbul Depo’su üzerinden faturalı çıkışı olmaktadır. İnternet üzerinde stokçuluk ile satılan ürünlerde fatura garantisi yoktur! Size gider faturası tanzim ederler ve bu faturaya ulaşabilene aşk olsun…

5 : İnternette satılan ürünlerin fiyatlarına baktığımızda bizim alış ve satış fiyatlarımız çok daha doğrudur. İnternette satılan LR ürünlerine fazla para ödemeniz ve ürünü üstte belirttiğimiz üzere yanlışlar içerisinde almanız size zarar ettirecektir! Çünkü o ürünleri 1. olarka LR Şirketi veya 2.olarak bir LR Satış Ortağı yollamıyor. 

Sizden dikkatli olmanız ve ürünleri sadece biz LR Satış Ortakları – Bağımsız iş ortakları tarafından satın almanız olacaktır. Ne yazık ki biz harici alınan kanallara ne LR Şirketi nede biz satış ortakları kesinlikle garanti veya temin edemiyoruz!

Ayrıntılı bilgi için 0530 735 10 80 bilgi alabilirsiniz.


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !