Bu site tüm içeriğiyle birlikte satılıktır.
İletişim için 05077733898 numaralı hattımıza mesaj iletiniz

LR Saatini Nasıl Alabilirim?

LR Saatini Nasıl Alabilirim?

Satış Ortaklığı

20 Ekim 2016

ekledi.

Yorum Yaz

389 kez incelendi.

Merhaba, bu sorunun cevabını vermeden önce NEDEN SAAT ALMANIZ GEREKTİĞİ konusuna değineyim. Tabi ki her yerden parasını verip saat alabilirsiniz. Ama bu saat, KAZANILIYOR. O yüzden ayrı bir önemi var.

İşe ilk başladığınızda;
– ne yapacağınızı bilmiyorsunuz,
– nereden başlamanız gerektiğini bilmiyorsunuz,
– işi ve ürünleri nasıl anlatacağınızı bilmiyorsunuz,
– kime anlatacağınızı bilmiyorsunuz.

Öncelikle sakin olun ve derin bir nefes alın. Bu işe neden başladınız? Sizi cezbeden o şey her ne ise, onu hatırlayın. O bir araçtı. O aracı kullanıp ulaşmak istediğiniz bir hedefiniz var. İşte o büyük hedefinizi asla aklınızdan çıkarmayın.

Şimdi başlayabiliriz. 

GENEL HATLAR
* Bu işi, iş olarak görüyorsanız, iş olarak yapın. Küçük adımlarla başlayacağınızı unutmayın. Gelişebilmek için zamana ihtiyacınız olduğunu unutmayın. İlk aydan milyonlar kazanmanın hayalini kurmayın. Planlı ve gerçekçi olun.
* Yakın çevrenizden başlayın. Önce nazınızın geçtiği kişilere gidin. Eşinizi, annenizi, babanızı
kardeşinizi üye yapın. Hem onların da ürünleri kullanmasını sağlarsınız, hem de puanlarınızı biriktirmeye başlarsınız.
*Yine önce yakın çevrenize iş olanaklarını anlatın, sizinle birlikte, sizin gibi bu işi yapmak isteyecek kişiler bulun. EKİP RUHU OLUŞTURUN. Yolunuzda yalnız yürümeyin.
*Öğrendiklerinizi hemen ekip arkadaşınıza da öğretin. O sizden bir gün sonra bile ekibe katılmış olsa, siz ondan daha çok şey biliyorsunuz. Bütün öğrendiklerinizi açık yüreklilikle paylaşın. Ekip arkadaşlarınızın da yükselmesine, kazanmasına yardımcı olun.

GERÇEKÇİ ADIMLAR
*İlk iş olarak ürün ve iş ile ilgili bilgi edinin. Konuyla ilgili dosyalarda çok bilgi var. Okuyun, videoları izleyin, albümdeki görsellere bakın.
*Çevrenizdeki insanları gözlemleyin, dinleyin, onlarla sohbet edin. Ürünlerimiz, bir çok soruna iyi geliyor. İnsanların bu sorunlarına doğru ürünler tavsiye edin.
*Makyaj malzemelerimiz su bazlı ve mineral, hayvansal katkı barındırmıyor. Ürünlerimizin neden başka ürünlerden farklı olduğunu öğrenin ve ANLATIN.

(Her ürünün bir pw değeri vardır. Her verdiğiniz siparişin toplam bir pw değeri vardır. Bu değer, sipariş edilen ürünlerin toplam pw değeri kadardır.)

*İnsanlara önereceğiniz ürünlerin pw değerlerini bir kenarda hep hesaplayın. Ay sonunda 2000 pw lik toplam ürün satışı yaptığınızda saati kazanırsınız.
*Bu pw değerlerini, kendinize yeni iş ortakları edindiğimizde de toplarsınız.
*İş ortaklarınız satış yaptığında, kendileri pw değeri kazanırlar. Onların kazandığı pw değerlerini siz de eksilmeye uğramadan kazanırsınız.
(Bu yüzden, insan ayırmadan, yapabildiğiniz kadar çok üye yapmaya çalışın. Kimisi indirimli müşteriniz olur, kimisi çalışmak ister. Ama her yaptığınız üyeden pw puanı toplarsınız. Ve onlara da üye yapmayı öğretmelisiniz. Böylece, onlar üye yaptığında hem kendileri kazanırlar, hem siz daha hızlı ilerlersiniz.)

BU SAATİ ALMAK NEDEN BU KADAR ÖNEMLİ?

Yukarıda da dediğim gibi, saat her yerde var. Parasını ödeyip alabilirsiniz. Ama her başlangıç zordur. Her iş, başta zor gelir. Eminim, bir sürü kişiyle konuşacaksınız. İnsanların bir çoğu size inanmayacak, hatta belki gülüp alay edecek. Siz ne derseniz deyin, sözlerinize inanmayacaklar, sürekli moraliniz bozmaya çalışacaklar. İşte, o insanları dediklerinize inandırabilmeniz için ilk hedefiniz SAAT KAZANMAK olmalı. Çünkü saat, sizin ilk SOMUT KANITINIZ olacak. İleriki aylarda, bu 2000 pw’yi toplamak emin olun hiç zor olmayacak. Ama kolunuzdaki o saate her baktığınızda emek verdiğiniz ve başardığınız bu günleri hatırlayacaksınız. Ve biliyor musunuz? Saatten sonra kazanacağınız ilk büyük hedef ARABA!

O yüzden, insanlar ne derlerse desinler, anlatmaya ve pw toplamaya devam edin. Sonunda kazanan siz olacaksınız.

LR Satış Ortağı Hatice 05307351080


1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Dikkat !
1. LR ürünlerinin internet üzerinde satışı yasaktir.
2. Asla yanlış bir bilgi yer almamaktadır. Ürün ve içerik bilgilerini facebook adresimizden takip edebilirsiniz
3. Ürün Fiyatlarını 0530 735 10 80 Telefon, whatsapp, line & viber uzerinden sorabilirsiniz (Katalog da yer alan fiyattan 4 te 1 indirimlidir)
4. Ürünler ne zaman gelmektedir ? / Üyelik ile yada bizden almanız durumunda ortlalama 1 hafta içindedir.
5. LR Üyelik ile indirimli almanız halinde : LR Sisteminde yer alan 600 + kozmetik ürünü de aynı şekilde 4 te 1 indirimli alabilirsiniz.
6. Üyelik ile sizi LR Şirketine satış ortağı yapıyoruz.. Ürunleri dilerseniz kendinize, dilerseniz kar oranı ile bir başka kimseye satabilirsiniz.
7. LR ürünleri , Zeitgard Ürünleri de dahil Avrupanın en buyuk laboratuvarı Dermatest onayilidir.
8. Ekibimiz veya bizden aldığınız taktirde ürünlerin kullanımı ve eğitimini sağlıyoruz.
9. İletisim & Ulasim Whatsapp 0530 735 10 80 & Avrupa +491577803273 numaralarimiz ile 7/24 Ulasabilirsiniz.
10. Kendi LR Satis Ortakliği Timimiz dışında bilgi verilmemektedir.


Altta yer alan form aracılıyla, tarafımıza not bırakabilir, dilediğiniz vakit itibariyle size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Bu yazıda yorumlar kapalı.

We are TURK we are lords of the world !